Salon sukni ślubnych Palais-Blanc

Projekt: Lokal usługowy – salon sukni ślubnych, 2023 r.

Wiele projektów lokali usługowych już za mną, ale pierwszy raz miałam okazję zaprojektować salon sukien ślubnych. Nie była to jednak zupełna nowość, ponieważ już wcześniej pracowałam z właścicielką, cudowną klientką, przy projekcie mieszkania w Szczecinie i domu w Niemczech. 

Poprzednie realizację pozwoliły nam się dobrze poznać, a znajomość stylu i preferencji stylistycznych właścicielki pozwoliła dość szybko skończyć etap koncepcji i przejść do projektu wykonawczego i samej realizacji.

Mam szczęście do kamienic – w tym wypadku wnętrza również znajdują się w parterze odrestaurowanej kamienicy. Z właścicielką podczas ustaleń postanowiłyśmy oczyścić i zachować zastane ceglane ściany w sali głównej i w piwnicy lokalu. Będą one pięknym tłem dla sukien we wszystkich odcieniach bieli. Oprócz cegły w wielu miejscach zachowujemy także surowość betonu – na stropach zastosujemy podwieszany sufit wyspowy, będzie on zasłaniał instalacje, ale także odsłoni rysunek surowego betonu.

Te wnętrza właśnie powstają, a ja trzymam pieczę nad realizacją. Nie mogę doczekać się efektu końcowego i otwarcia lokalu. Będzie to na pewno bardzo ciekawe miejsce na ślubnej mapie naszego miasta.

skontaktuj się z nami

Kontakt

Biurometry - pracownia architektoniczna

biuro - Szczecin
Projekty realizujemy na terenie całego kraju i za granicą

email

kontakt@biurometry.pl

Telefon

509-802-595